Články

Chaloupky - Štěpán Javůrek (regionální podpora autora)

Kód zboží: JS-001 Kniha Chaloupky je románem z porstředí (nejen) Krušných hor. Hlavními hrdiny našeho příběhu jsou dva chlapci z českého vnitrozemí, kteří se vinou okolností dostávají krátce po vzniku Československé republiky do pohraničí, takzvaných Sudet. Kniha popisuje nejen jejich životy, ale i osudy jejich rodin ve vnitrozemí i pohraničí a ... více »

Waterman Emblème

Nově zařazené produkty značky WATERMAN Pařížské střechy byly a stále jsou inspirací francouzských luxusních módních značek. A stejně je tomu i u designu modelové řady Emblème, jejíž kovové víčko evokuje šedé zinkové střechy haussmanských bytových domů z 19. století. Emblème je vysoce funkční a moderní psací nástroj, vhodný pro každodenní používání ... více »

Prezentace,tabule

Nově zařazené produkty od Českého výrobce: VMS VISION, s. r. o. Korkové, magnetické, keramické, lakovoné a textilní tabule. PRODUKTY ZDE: Nástěnka s textilním povrchem z juty. Nástěnka má tloušťku 22 mm a pevnou sendvičovou konstrukci, která zabraňuje kroucení. Kvalitní vnitřní konstrukce a povrch z přírodní juty zajišťuje pevné přichycení celého špendlíku a dlouhou životnost nástěnky. Nástěnka ... více »

Skartovací stroj

HSM Shredstar X13 4x37 mm White Skartovací stroj Levný elegantní skartovací stroj se zvýšeným výkonem. Skartuje papíry včetně kancelářských sponek, má oddělený vstup i prostor v zásobníku na zpracování plastových karet a CD. Doba chodu je omezena tepelnou pojistkou. Stroj vyniká atraktivním vzhledem a tichým chodem. Dosahuje vynikajícího poměru výkonu k ceně. ... více »

Bison Rubber Seal

Špičková kvalita produktu Bison Rubber Seal® nabízí 100% vodotěsné řešení, které přilne prakticky ke každému povrchu. Tento nátěr je na vodní bázi, odolává UV záření a lze jej použít v interiérech i venku.Předejděte zatékání a vlhkosti pomocí produktu Bison Rubber Seal®. Objevte různé způsoby použití.Pomocí Bison Rubber Seal® ochráníte i opravíte svůj domov zevnitř i zvenčí.   Sprchové vany Potrubí Odtoky Okenní ... více »

Věrnostní program

  Bonus program - za bonusové body získané objednáváním zboží z nabídky na obchod.officentrum.eu získáváte slevu při dalším nákupu + možnost dárků sekce můj účet. Věrnost u nás se vyplácí.   Načítání bodů - body za nákupy se průběžně načítají od okamžiku, kdy se zaregistrujete na našem eshopu. Každé katalogové zboží má přidělenou ... více »

Jak vyrobit sliz

Co všechno potřebujete na výrobu slizu? Misku a něco pevného na míchání.  Základní ingredience sad Elmer´s na výrobu slizu: Lepidlo Kouzelná tekutina Třpytky Návod na výrobu slizu 1/ Vylijte celý obsah lahvičky Elmer”s lepidla (147 ml) do mísy. 2/ Přidejte barevnou tubičku dle vašeho výběru a zamíchejte. 3/ Míchejte, dokud není barva rovnoměrně vmíchána do lepidla. 4/ Vmíchávejte obsah ... více »

Provozovatel webu, officentrum.eu , Chodov u Karlových Varů 35735, Dukelských Hrdinů 841 , IČ: 76017591 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím