Aktuality

14.03.2020 - Koronavirus - výdej zboží na officentrum

Koronavirus aktuálně k 14. 3. 2020 Vážení zákazníci objednávky zatím vyřizujeme přes eshop officentrum.eu - do odvolání zákazu vlády 23.3.2020 děkujeme za pochopení tým officentrum.   Zprávy o koronaviru už několik měsíců plní titulní stránky novin i online zpravodajství. Nový typ koronaviru se podle očekávání rozšířil i na další kontinenty. V Evropě je nejvíce ... více »

28.01.2020 - Securit-Vermes

Křídové popisovače:   Securit je nejznámější pro zásobování odvětví pohostinství vysoce kvalitními a vizuálně ohromujícími komunikačními nástroji, včetně našich špičkových tekutých kříd. Již více než 70 let dodáváme profesionálním uživatelům prostředky k kreativní reklamě na jejich podnikání.Vermes BV byla založena v roce 1948. Značka Securit® bylazaložena v roce 1982 a o čtyři ... více »

27.01.2020 - DURA-INK 5

  DURA-INK 5 je permanentní inkoustový značkovač, který používá rozšířenou mikrospotku pro potřeby přesného značení a je ideální k použití přes vrtné otvory, montážní konzoly nebo v jakékoli těžko dostupné oblasti. Průmyslový inkoust rychle schne téměř na jakémkoli povrchu a je odolný proti opotřebení a povětrnostním vlivům.   více »

27.01.2020 - Novinka - Bison Rubber Seal

Nové produkty: BISON Vynikající kvalita Špičková kvalita produktu Bison Rubber Seal® nabízí 100% vodotěsné řešení, které přilne prakticky ke každému povrchu. Tento nátěr je na vodní bázi, odolává UV záření a lze jej použít v interiérech i venku.Předejděte zatékání a vlhkosti pomocí produktu Bison Rubber Seal®. Objevte různé způsoby použití.Pomocí Bison Rubber Seal® ochráníte i opravíte svůj domov ... více »

Provozovatel webu, officentrum.eu , Chodov u Karlových Varů 35735, Dukelských Hrdinů 841 , IČ: 76017591 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím